Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Test
gl: Proba

en: Password
gl: Contrasinal

en: Save
gl: Gardar

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: User name
gl: Nome de usuario
