Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Test
he: בדיקה

en: Password
he: סיסמה

en: Save
he: שמירה

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: User name
he: שם משתמש

en: Base URL
he: כתובת האתר הבסיסית
