Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Test
hi: परीक्षण

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Content type
hi: सामग्री प्रकार

en: Configure
hi: विन्यास करें

en: User name
hi: उपयोगकर्ता नाम
