Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Test
is: Prófa

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Content type
is: Efnisgerð

en: Configure
is: Stilla
