Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Test
jv: Ujian

en: Password
jv: Sandhi

en: Save
jv: Simpen

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi
