Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Test
kn: ಪರೀಕ್ಷಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Content type
kn: ವಿಷಯದ ಬಗೆ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: User name
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು
