Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Test
oc: Testar

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Configure
oc: Configurar
