Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Test
ru: Тест

en: Password
ru: Пароль

en: Save
ru: Сохранить

en: Content type
ru: Тип материала

en: Configure
ru: Настроить

en: User name
ru: Имя пользователя

en: Base URL
ru: Базовый URL
