Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Password
sk: Heslo

en: Save
sk: Uložiť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: User name
sk: Meno používateľa

en: Base URL
sk: Základná URL
