Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Password
sv: Lösenord

en: Save
sv: Spara

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Configure
sv: Konfigurera

en: User name
sv: Användarnamn

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Web Services
sv: Web tjänster
