Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Test
ta: சோதனை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Save
ta: சேமி

en: Content type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Configure
ta: முறைப்படுத்து

en: User name
ta: பயனர் பெயர்
