Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Test
vi: Thử nghiệm

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Save
vi: Lưu

en: Content type
vi: Kiểu nội dung

en: Configure
vi: Cấu hình

en: User name
vi: Tên người dùng
