Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Password
az: Parol

en: Save
az: Saxla

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: User name
az: İstifadəçi adı
