Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Password
da: Adgangskode

en: Save
da: Gem

en: Content type
da: Indholdstype

en: Configure
da: Konfigurér

en: User name
da: Brugernavn

en: Base URL
da: Basis-URL
