Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: User name
gu: વપરાશકર્તાનુ નામ
