Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Test
hu: Teszt

en: Password
hu: Jelszó

en: Save
hu: Mentés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Configure
hu: Beállít

en: User name
hu: Felhasználónév

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala
