Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Password
ro: Parolă

en: Save
ro: Salvare

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Configure
ro: Configurează

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Base URL
ro: URL de bază
