Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Save
th: บันทึก

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Configure
th: ตั้งค่า
