Orphea Gateway (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Test
uk: Тест

en: Password
uk: Пароль

en: Save
uk: Зберегти

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Configure
uk: Налаштувати

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Base URL
uk: Базовий URL

en: Web Services
uk: Веб Сервіси

en: Created field @field_name
uk: Створено поле @field_name
