OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Comments
af: Kommentaar

en: None
af: Geen

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Recent comments
af: onlangse kommentaar

en: Recent blog posts
af: Onlangse bloginskrywings

en: Contact form
af: Kontak-vorm
