OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: None
ar: لا شيء

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Recent comments
ar: أحدث التعليقات

en: Features
ar: الخصائص

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة

en: Textarea
ar: منطقة نص

en: Recent blog posts
ar: أحدث التدوينات

en: Contact form
ar: استمارة الاتصال
