OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Comments
ca: Comentaris

en: None
ca: Cap

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Textarea
ca: Àrea de text

en: Recent blog posts
ca: Articles recents del bloc

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: Text box
ca: Caixa de text
