OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: None
da: Ingen

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Recent comments
da: Seneste kommentarer

en: Textarea
da: Tekstområde

en: Recent blog posts
da: Seneste blogindlæg

en: Contact form
da: Kontaktformular

en: Typography
da: Typografi

en: Text box
da: Tekstboks
