OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (19 entries)

en: Home
de: Startseite

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: None
de: Keine

en: Add new comment
de: Neuen Kommentar hinzufügen

en: Recent comments
de: Neueste Kommentare

en: Lines
de: Linien

en: Copyright
de: Urheberrecht

en: Textarea
de: Textbereich

en: Recent blog posts
de: Neueste Blogeinträge

en: Contact form
de: Kontaktformular

en: Typography
de: Typografie

en: Text box
de: Textbox

en: Facebook URL
de: Facebook-URL

en: Twitter URL
de: Twitter-URL

en: Instagram URL
de: Instagram-URL

en: Pinterest URL
de: Pinterest-URL

en: Stone
de: Stein

en: Map block
de: Kartenblock
