OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Recent comments
eu: Azken iruzkinak

en: Recent blog posts
eu: Azken blog argitalpenak

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: Typography
eu: Tipografia

en: Text box
eu: Testu kutxa
