OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: None
fa: هیچ

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Recent blog posts
fa: جدیدترین محتوای وبلاگ

en: Contact form
fa: فرم تماس
