OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Comments
fr: Commentaires

en: None
fr: Aucun(e)

en: Add new comment
fr: Ajouter un commentaire

en: Recent comments
fr: Commentaires récents

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Lines
fr: Lignes

en: Textarea
fr: Zone de texte

en: Recent blog posts
fr: Derniers billets

en: Contact form
fr: Formulaire de contact

en: Typography
fr: Typographie

en: Text box
fr: Zone de texte
