OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Comments
he: תגובות

en: None
he: ללא

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Recent comments
he: תגובות אחרונות

en: Features
he: פיצ'רים

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Recent blog posts
he: פרסומים חדשים בבלוג

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר
