OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Content
hi: सामग्री

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: None
hi: कोई नहीं

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Recent comments
hi: हाल के कमेन्ट

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Recent blog posts
hi: हाल के ब्लॉग पोस्ट

en: Contact form
hi: संपर्क फारम
