OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Comments
it: Commenti

en: None
it: Nessuno

en: Add new comment
it: Aggiungi un commento

en: Recent comments
it: Commenti recenti

en: Features
it: Funzionalità

en: Textarea
it: Area di testo

en: Recent blog posts
it: Articoli recenti del blog

en: Contact form
it: Form contatti

en: Text box
it: Riquadro di testo
