OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komèntar

en: None
jv: Nihil

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Recent comments
jv: Daftar Komèntar anyar

en: Recent blog posts
jv: Kiriman blog pungkasan

en: Contact form
jv: Formulir kontak
