OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Content
kk: Контент

en: Comments
kk: Пікірлер

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Recent blog posts
kk: Соңғы блог жазбалары

en: Contact form
kk: Контакт формасы
