OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: None
km: គ្មាន

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Recent comments
km: មតិយោបល់​ថ្មី​ៗ

en: Recent blog posts
km: ការ​ប្រកាស​កំណត់​ហេតុ​បណ្ដាញ​ថ្មីៗ

en: Contact form
km: សំណុំ​បែប​បទ​ទំនាក់ទំនង​
