OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Recent comments
kn: ಇತ್ತೀಚಿನ ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Lines
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
