OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: Content
lv: Saturs

en: Comments
lv: Komentāri

en: None
lv: Nav

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Recent blog posts
lv: Jaunākie ievietotie blogu ieraksti

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Text box
lv: Tekstlodziņš
