OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Comments
mg: Heviteny

en: Add new comment
mg: Hampiditra hevitra vaovao

en: Recent comments
mg: Heviteny farany
