OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Content
mk: Содржина

en: Comments
mk: Коментари

en: Recent comments
mk: Скорешни коментари

en: Contact form
mk: Формулар за контакт
