OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: None
mn: Байхгүй

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд
