OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: None
mr: काहीच नाही

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Recent comments
mr: नव्या प्रतिक्रिया

en: Contact form
mr: संपर्क अर्ज
