OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Comments
nl: Reacties

en: None
nl: Geen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Recent comments
nl: Recente reacties

en: Lines
nl: Lijnen

en: Textarea
nl: Tekstvlak

en: Recent blog posts
nl: Recente blogs

en: Contact form
nl: Contactformulier

en: Typography
nl: Typographie

en: Text box
nl: Tekstveld (meerdere regels)
