OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: None
nn: Ingen

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Recent comments
nn: Nye kommentarar

en: Recent blog posts
nn: Nye bloggpostar

en: Contact form
nn: Kontaktskjema
