OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: None
fa: هیچ

en: Add new comment
fa: افزودن نظر جدید

en: Recent comments
fa: نظر‌های اخیر

en: Contact form
fa: ورقه تماس
