OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Comments
pt: Comentários

en: None
pt: Nenhum

en: Add new comment
pt: Adicionar novo comentário

en: Recent comments
pt: Comentários recentes

en: Features
pt: Funcionalidades

en: Lines
pt: Linhas

en: Copyright
pt: Direitos de autor

en: Textarea
pt: Área de texto

en: Recent blog posts
pt: Entradas recentes no blogue

en: Contact form
pt: Formulário de contacto

en: Typography
pt: Tipografia

en: Text box
pt: Caixa de texto
