OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Comments
ro: Comentarii

en: None
ro: Nimic

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Recent comments
ro: Comentarii recente

en: Features
ro: Caracteristici

en: Recent blog posts
ro: Articole recente în blog

en: Contact form
ro: Formular de contact
