OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Content
sl: Vsebine

en: Comments
sl: Komentarji

en: None
sl: Brez

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Recent blog posts
sl: Sveže objave v blogu

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt
