OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Recent comments
te: ఇటీవలి వ్యాఖ్యలు

en: Features
te: విశేషాలు

en: Recent blog posts
te: ఇటీవలి బ్లాగు టపాలు
