OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: None
ug: يوق

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Recent comments
ug: يېڭى ئىنكاسلار

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Recent blog posts
ug: يېڭى بلوگ تېمىلىرى

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى
