OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Comments
vi: Bình luận

en: None
vi: Không có

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Recent comments
vi: Bài bình luận gần đây

en: Features
vi: Tính năng

en: Lines
vi: Dòng

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: Textarea
vi: Hộp văn bản

en: Recent blog posts
vi: Các bài blog gần đây

en: Contact form
vi: Mẫu liên hệ
