OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: None
bo: མེད།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Recent blog posts
bo: ཉེ་ཆར་སྤེལ་བའི་ཟིན་ཐོ

en: Contact form
bo: འབྲེལ་གཏུག་རེའུ་མིག
