OS Delta - Drupal 7 business theme (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Comments
bs: Komentari

en: None
bs: Nijedan

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Recent comments
bs: Zadnji komentari

en: Contact form
bs: Kontakt formular
